28 Şubat 2017 Salı

SİZİ TAKİP EDEN BİRİ VAR

 www.cyclessecurity.com


SİZİ  TAKİP EDEN BİRİ  VAR


Araştırmalara göre, motosiklet sürücülerinin trafik kazalarında araç içinde olanlara oranla 16 kat daha fazla ölüm ve 4 kat daha fazla yaralanma riskine sahiptir.

İstanbul Fuar Merkezinde  gerçekleşen “Motobike” (Motosiklet fuarı) görkemli açılışla sezona merhaba dedi.
Fuarda bir çok ürünler takipçileriyle  buluştu.Kazasız Kul Olmaz ekibi olarak Bunların arasında en farklılarını seçtik . Tamamen Türk icadı olan  Cycle Security Services motosikletçileri çok sevindirecektir.
Bilindiği üzere motosikletler hayatımızın bir parçası aynı zamanda bir kültür diye biliriz.

Hayatınız Ona Emanet
Bir çok motosiklet kullanıcıların kabusu  olan hırsızlık yada kaza anında  birinin sana yardım etmemesidir.
İşte buna bir çözüm bulundu. Bu dünyada ilk…
Bir  senaryoda  örnek verirsek; Bir Pazar günü tek başınıza motorunuzla  gezintiye çıktınız şehirden uzak doğanın içindesiniz .Bir anlık dikkatsizliğinizden virajı alamadınız  kaza yaptınız . Yol kenarına  çalıların arasında düştünüz ağır  yaralısınız ve etrafta kimse yok. İki seçenek var .Ya çaresiz ölümü  bekleyeceğiz yada  bu sistem bizi komuta merkezinden takip ederek ambulans ve polis haber vererek anında müdahale edecektir.Seçim sizin.

Karayolları Türklere Emanet
 Güçlü nitelikleriyle motosiklet sahiplerinin karşı karşıya kaldığı tehditlere, global dünyadaki en kapsamlı korumayı sunan tek sistem olarak öne çıkıyor.
Yaklaşık iki yıl süren alt yapı çalışmalarının ardından Ocak ayında hizmet vermeye başlayan Cycles Güvenlik Hizmetleri; çalınmaya veya olası bir kaza halinde zamanında müdahaleye karşı geliştirdiği güvenlik çözümlerini motosiklet sahiplerinin kullanımına sundu.


Bu Sistem Dünyada İlk
Merkeze gelen sinyaller aracın ne tür bir acil durumla karşı karşıya kaldığını tespit ederek işlemeye başlar. Öncelikle sürücüye ulaşılmaya çalışılır. Ulaşılamadığı durumlarda lokasyon tespiti yapılarak gerekli acil müdahale ekipleri harekete geçirilir (Ambulans, Polis,) ve tüm süreç takip edilir.

Kazasız Kul Olmaz
Fuarda  kazalar,kurallar ve bu emsali olmayan proje ile ilgili Sayın Mustafa Hurşutağaoğlu ,Zafer Özden,Canan Özpınar ile röportaj yapıldı. Yetkililer :           ”Kazasız Kul Olmaz  yararlı bir proje kazaların azalmasına  vesile olması çok önemli ülkede bunca kaza  varken, böyle bir çalışma  yapılması anlamlı buluyoruz.”dedi.


Kaza Anında Cycles Security yanında!
Araştırmalara göre, motosiklet sürücülerinin trafik kazalarında araç içinde olanlara oranla 16 kat daha fazla ölüm ve 4 kat daha fazla yaralanma riskine sahiptir.
. Kazalarda çoğu zaman ilk müdahalenin zamanında gerçekleşmemesi can kayıplarına ve kalıcı sakatlanmalara neden olmaktadır. Bu sebeple zamanında müdahale hayati önem taşımaktadır.

Her 10 motordan 4’ü hırsızlık tehlikesiyle karşılaşıyor!
Motosiklet kullanıcılarının en büyük kâbusu haline gelen çalınma riski artık sona eriyor.
Kullanımı her geçen gün artan motosikletlerin en büyük sorunlarından biride çalınmaya karşı güvenlik önlemlerinin yetersiz kalması ve kasko ve sigorta teminatlarının gerekli desteği sağlayamamasıdır. Sistem kullanıcının bilgisinin olmadan aracına müdahale edilmesi durumunda devreye girerek gerekli birimleri harekete geçirir.

.

Tamamı motosiklet kullanıcılarından oluşan Marka ekibi sürücülerin karşılaşabileceği tüm sorunları göz önünde bulundurarak sunduğu çözümlerle kullanıcıların huzurlu ve güvende olmasını sağlıyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.cyclessecurity.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder